- HAMA

- За автоматично включване и изключване на електрически уреди в зададени часове
- Различните програми за превключване може да се настроят гъвкаво до минутата
- Намалена консумация на енергия чрез целенасочен контрол на електрическите уреди
- Памет за запазване на данни в случай на прекъсване на електрическото захранване
- До 20 програми за превключване с настройки за ден, час и минута
- 15 различни делнични възможни комбинации, например Програма 1: от понеделник до петък / програма 2: събота + неделя
- Ръчна функция за включване / изключване
- Вкл. броене и случайни функция (симулация превключване)
- Може да се превключва между лятно и стандартно време
- Защитено гнездо от деца
- Компактен дизайн
Технически детайли:
- Защита за деца: Да
- Възможности за включване / изключване на ден: 20
- Най-кратък интервал на превключване: 1 мин
- Максимална Мощност: 1800 W
- Напрежение: 250 V
- Цвят: Бял
- За автоматично включване и изключване на електрически уреди в зададени часове
- Различните програми за превключване може да се настроят гъвкаво до минутата
- Намалена консумация на енергия чрез целенасочен контрол на електрическите уреди
- Памет за запазване на данни в случай на прекъсване на електрическото захранване
- До 20 програми за превключване с настройки за ден, час и минута
- 15 различни делнични възможни комбинации, например Програма 1: от понеделник до петък / програма 2: събота + неделя
- Ръчна функция за включване / изключване
- Вкл. броене и случайни функция (симулация превключване)
- Може да се превключва между лятно и стандартно време
- Защитено гнездо от деца
- Компактен дизайн
Технически детайли:
- Защита за деца: Да
- Възможности за включване / изключване на ден: 20
- Най-кратък интервал на превключване: 1 мин
- Максимална Мощност: 1800 W
- Напрежение: 250 V
- Цвят: Бял
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Тип | Адаптер |
| Употреба | Интериор |
| Тип монтаж | Открит монтаж |
| Напрежение | 250 V |
| Максимална мощност | 1800 W |
| Брой гнезда | 1 |
| Защити | Защита от деца |
| Функции | Таймер |
| Дължина кабел | 0 м |
| Други | Възможности за включване / изключване на ден: 20 през 1 мин. |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.19кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | Не |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Максимален товар (W) | 3680 |
| Максимален ток (A) | 16 |
| Измерване на консумация | Не |
| Съвместима платформа | Не |
| Програмируем таймер | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| Брой контакти (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
| Тегло | 0.19кг |
HAMA Mini Цифров седмичен таймер – Прецизно планиране, лесно управление
Поемете контрола над електрическите си уреди с HAMA Mini Цифров седмичен таймер. С точност до минутата и 20 програми за запаметяване, можете да автоматизирате осветлението, домакинските уреди и електрониката според ежедневието си – спестявайки енергия и добавяйки удобство.
Ключови Предимства
- 20 програми – Настройте до 20 графика за включване/изключване за гъвкава автоматизация.
- Точност до минутата – Надеждно времево управление с прецизност до минута.
- Компактен дизайн – Малкият бял корпус пасва във всеки контакт, без да блокира съседните гнезда.
- Лесно програмиране – Опростен интерфейс с бутони и ясен LCD дисплей за бърза настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Цифров седмичен таймер |
| Програми | 20 |
| Точност | Минута |
| Цвят | Бял |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Максимален товар | 3680 W |
| Максимален ток | 16 A |
| Измерване на консумация | Не |
| Съвместима платформа | Не |
| Програмируем таймер | Да |
| USB портове | 0 |
| Брой контакти | 1 |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Вътрешен |
Какво има в кутията
- HAMA Mini Цифров седмичен таймер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






